Хоровий колектив франківського ВНЗ здобув перше місце на міжнародному конкурсі

На 24-му міжнародному конкурсі вокально-хорового мистецтва «Південна Пальміра», який приймала Одеса, франківському колективу не знайшлося рівних.

Чоловічій хоровій капелі «Сурма» ім. Б. Волосянка Івано-Франківського національного медуніверситету по праву дісталося перше місце, повідомили Frankivsk-trend в прес-службі університету.

Загалом за першість змагалось 38 колективів та виконавців як українських, так і закордонних. Однак найкраще свою майстерність хорового мистецтва продемонстрував саме народний аматорський чоловічий колектив «Сурма» ІФНМУ, тож вибороли перше місце, а також був нагороджений відповідним дипломом.

Окрім того, за розвиток, підтримку і популяризацію хорового мистецтва дипломом нагороджений  художній керівник і диригент «Сурми» заслужений діяч мистецтв України Володимир Савчук. Як найкращого концертмейстера було відзначено Степана Яроша, якому дісталася подяка конкурсного журі фестивалю.

Додамо, що хорова капела «Сурма» порадувала концертною програмою курсантів і викладачів Одеської військової академії Міністерства оборони України.

Изображение удалено.

 

Comments

.,.,.,.