Справжня зірка театру і кіно європейського рівня, – Держипільський про роль Романа Луцького у «Гамлеті»

Ростислав Держипільський, який є керівником Івано-Франківського драмтеатру, висловив своє захоплення  акторською грою франківця Романа Луцького у п’єсі «Гамлет» в сусідній Польщі.

У «Гамлеті» 33-річному іванофранківцю Роману Луцькому дісталась головна роль. Власне, за зіграну акторську гру Ростислав Держипільський, який є його батьком-вчителем, і похвалив актора. Свою невимовну радість від побаченої прем’єри п’єси за Шекспіром у Польщі (Познань), на яку директор Івано-Франківського національного академічного облмуздрам театру ім. І.Франка поїхав із своїми друзями та колегами, висловив на своїй сторінці в соцмережі, пише Frankivsk-trend.

Він відзначив, що за головну роль п’єси, окрім Романа Луцького, змагалось загалом більше 50-ти акторів. Проте зіграти її доручили франківцю, що вже є успіхом для нього. Також треба додати, що режисер польського «Гамлета» – Майя Клечевська – на сьогоднішній день вважається однією з найпопулярніших режисерів у Польщі.

І, доручивши йому головну роль, режисерка не помилилась, не прогадала. Роль Гамлета Роман зіграв, на думку Держипільського, просто блискуче. Керівник облмуздрамтеатру переконаний, що такого Романа Луцького прикарпатці ще не бачили і за цей час актор неймовірно виріс.

Тож не дивно, що до Держипільського підходили після прем’єри польські театрознавці та похвалили акторську майстерність Романа Луцького.

На переконання наставника актора Держипільського, Роман Луцький став справжньою зіркою театру й кіно не лишень всеукраїнського, але й європейського рiвня.

До слова, Ростислав Держипільський 2 роки підряд за «Солодку Дарусю» та «Націю» (вистави) за творами української письменниці М. Матіос був номінований на Національну премію України ім. Т.Шевченка. Більше того, задіяні у виставах актори, стали наймолодшими номінантами даної авторитетної нагороди.

Ростислав Держипільський

Сам Держипільський – в списку 5-ти кращих українських режисерів. А його підопічний 33-річний Роман Луцький – актор театру та кіно,  заслужений артист України. Здобув популярність після відзнятої вітчизняної стрічки «Сторожова застава».

Роман Луцький

 

Роман Луцький

Comments

.