Фільм франківця показуватимуть в Австралії

Ну що ж, ось українське кіно підкорює і такі далекі континенти, як Австралія. І в цьому немала заслуга нашого зіркового земляка Юрія Горбунова, адже саме про його стрічку «Скажене весілля» йде моваЮ, повідомляє frankivsk-trend .

Фільм «Скажене весілля» продюсером котрого є Горбунов, вийшов на великі екрани 4-го жовтня 2018 року і протягом всього періоду екранізації, користувався шаленою популярністю у відвідувачів кінотеатрів. На зйомки фільму було витрачено близько 10 мільйонів гривень, тоді як касові збори склали більше 50-ти мільйонів. Фільм став, чи не одним із найпопулярніших за всю історію українського кіно. Стрічка україномовна, з легким гумористичним сюжетом та глибоким сенсом.

І ось, на цей шедевр українського кінематографу подивляться австралійці. Тамтешні глядачі бачитимуть фільм українською мовою але з англійськими субтитрами. Голова Держкіно Іллєнко Пилип запевняє, що українська комедія збиратиме цілі кінозали у далекій Австралії. Адже українська громада для цього чудово постаралася. Перші комерційні покази на австралійському континенті пройдуть з сьомого до шістнадцятого грудня і австралійських Мельбурні і Брисбені.

До слова, в сюжеті фільму директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, такого повороту подій і не очікував: місяць тому Катя повідомила, що виходить заміж за французького лікаря-кардіохірурга Франсуа.

«Середюки — європейська родина!» — це гасло кожен у районі почув особисто від Василя. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять — афрофранцуз.

Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, — здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання — невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

Comments

.,.,.,.