Кальян з ароматним тютюном доречний завжди і сучасні реалії це лише підтверджують

Коли мова заходить про кальян, то відразу на думку спадає приємний вечір, компанія друзів, розслаблююча обстановка та розслаблення. Але коли кажуть, що кальян та його куріння доречно практично завжди, то це спочатку звучить навіть дивно. Але якщо придивитися до цього питання, то кожен може дійти саме такого висновку.

Наприклад, забити свій улюблений тютюн Must Have, розпалити вугілля та почати курити справді можна у будь-якій життєвій ситуації? Так! Останні кілька років для всіх були пов’язані з різними змінами в житті, і часто зміни були не радісні, а навіть стресові. І саме кальян, його куріння допомагає розслабитися та зібратися з думками.

Навіть у такій ситуації, яка зараз відбувається в Україні та впливає на весь світ, кальян як ніколи доречний. З ним можна трохи розслабитися, привести свої думки до ладу та зрозуміти, що робити зараз і далі зі своїм життям. Тютюн для кальяну надає розслаблюючу дію наш організм, знижує гормон стресу і дозволяє здорово осмислити ряд ситуацій у житті.

Багато українців зараз мають удома свої особисті кальяни, які були куплені для розслаблення у будь-який час.

Який тютюн зараз краще вибирати

Найкращим вибором, як кажуть багато хто, є тютюни, які схожі на Must Have. Тобто, досить легкі, з яскравим смаком та простим забиттям. Крім того, багато популярних легких тютюнів мають високу жаростійкість і навіть якщо у вас немає навичок професійної забивки, це не завадить вам приготувати смачний кальян.

Найкраще вибирати прості та зрозумілі смаки. Як багато курців знають, то часто зі смаками екзотичних фруктів є проблеми. Наприклад, це «мильний смак» чи його ненатуральність. Причому це ніяк не пов’язано з тим, які ароматизатори використовує виробник.

Проблеми зі смаками екзотичних фруктів знайомі багатьом світовим виробникам. І порівнюючи одні й самі смаки, але різних брендів, можна побачити істотну різницю між ними. Адже кожен має свій унікальний спосіб втілення смаку в життя.

Як зробити кальян, не будучи майстром

Не завжди є можливість відвідати кальянну, щоби насолодитися смачним курінням, і українці вдаються до покупки свого кальяну. Але як його приготувати, якщо ви не є кальянним майстром? Все досить просто, але може вийти не прямо так смачно, як у майстрів. Але приємне куріння точно буде забезпечене.

Насамперед необхідно перевірити, чи всі елементи кальяну у вас є. Далі промити колбу і налити туди чисту воду. В ідеальному варіанті води має бути стільки, щоб шахта кальяну занурювалася в неї не більше ніж на 2-3 сантиметри.

Що стосується чаші, то вона може бути звичайною, яку зазвичай використовують для куріння. Але також її можна замінити на цитрусові, такі як апельсини, грейпфрут, яблуко та інші.

Щоб із фрукта зробити чашу для кальяну, необхідно сам фрукт розрізати на дві частини, і з тієї, яка встановлюватиметься на кальян, прибрати м’якоть. Далі слід встановити кілька зубочисток у вигляді решітки і вже далі забити таку чашу, як зазначено в інструкції.

Куритись з такою чашею не так довго і тютюн може частіше підгоряти. Але багато хто любить такий спосіб забиття за те, що він доповнює основний смак тютюну. За бажання, з кальяном можна імпровізувати та експериментувати, щоб насолодитися курінням. Але насамперед варто пам’ятати про власну безпеку.

Comments

.,.,.,.