Садівництво фруктового саду

 Овочі – не єдині продукти, які можуть успішно рости на вашому подвір`ї. І овочі, і фрукти забезпечують нас необхідними вітамінами та поживними речовинами, які разом допомагають підтримувати організм здоровим і сильним. Посадка обох може сприяти підвищенню привабливості, густині та наповненості саду.

   Немає нічого кращого, ніж свіжозібрані продукти. Приділивши трохи часу плануванню та догляду, ви можете створити яскравий фруктовий сад, який буде давати щедрий урожай фруктів, та яким ви будете пишатися. Дотримуйтесь цих порад, як створити фруктовий сад прямо на власному подвір’ї.

    Переконайтеся, що ваш ґрунт для вирощення саду сповнений багатими органічними речовинами та добре розкладеним компостом. Плодові рослини, кущі та дерева процвітають і дають багатий врожай у результаті лише тоді, коли підживлені багатими поживними речовинами, добре дренованим ґрунтом.

    Що стосується pH, ідеальний рівень кислотності може значно відрізнятися, в залежності від сортів фруктів. Найкраще перевірити свій ґрунт, співвіднести їх з власним вибором рослин згідно з їхніми індивідуальними потребами в pH. Згрупуйте разом рослини з подібними параметрами pH і внесіть зміни в ґрунт на кожній грядці відповідно до вимог рослин.

     Переконайтеся, що ви вибрали садову ділянку на своєму подвір`ї, яка отримує мінімум шість годин сонячного світла для того, щоб вирощування фруктового саду було успішним. Якщо у вас на подвір’ї є місця, які переважно з тінню й отримують лише часткове сонце, використовуйте цей простір, вирощуючи фрукти, які можуть переносити такі умови. Це, наприклад, сливи, смородина, груші. А ось якщо ви вирішили вирощувати персик, то будьте готові до того, що він любить багато сонячного простору.

     Для продукування плодів дуже важливо, щоб рослини, дерева та кущі отримували достатньо води протягом вегетаційного періоду. Плодючі рослини та дерева не будуть добре розвиватися в сильно насичених водою ділянках. Плодові рослини також не будуть процвітати, якщо умови занадто сухі. Якщо у вас на подвір’ї посушливі умови або ви не зможете регулярно поливати свій фруктовий сад, подумайте про встановлення системи крапельного поливу. Наприклад, саджанці яблунь одразу після посадки потребують не менш ніж по відру води кожний щотижня, а під час сильної засухи – один чи два рази на тиждень. До речі, готові плоди яблук корисні для вашого здоров`я – вони очищають і відновлюють кишківник, сприяють нормальній його роботі.

     Плодові дерева та кущі можуть покращити якість повітря на вашій ділянці за допомогою фотосинтезу: вони накопичують вуглекислий газ з атмосфери та забезпечують постійну ротацію їжі у вашому саду. Наявність дерев також може позитивно вплинути на збереження води, оскільки тінь, яку вони створюють, дозволяє воді повільніше випаровуватися з садової рослинності.

    Деякі дерева – багаторічні, це чорниця, малина, ожина, груша, яблуня, вишня та цитрусові. Для їх дозрівання може знадобитися кілька років, але коли вони повністю виростуть, у вас буде багато врожаю, на який ви можете розраховувати кожного року.

    Якщо ви вже точно вирішили купувати саджанці дерев, то потрібно уважно розрахувати, яка саме кількість ваш потрібна, аби сад виглядав гармонійно та рослини в ньому не затіняли одна одну. Одразу після покупки саджанця, уважно слідкуйте за тим, аби корінь постійно був вологим (навіть якщо ви не збираєтесь його саджати), однак категорично не рекомендується занурювати його весь у воду, бо через це він зіпсується.

Більше товарів для успішної діяльності садівника ви знайдете за посиланням: https://vasylivanovich.com.ua/.

Comments

.